77 results in search
17 photos
911 S Prairie Street Sikeston MO 63801
$145,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,040
Days on Market: 2

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
298 N Huffman Avenue Portageville MO 63873
$20,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 7

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
201 W Eighth Street Portageville MO 63873
$25,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 16

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
313 Huffman Avenue Portageville MO 63873
$25,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 16

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
301 Warren Avenue Portageville MO 63873
$10,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 16

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
503 E Seventh Street Portageville MO 63873
$15,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 16

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
904 Pine Street Sikeston MO 63801
$285,500
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,500
Days on Market: 16

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
404 Warren Avenue Portageville MO 63873
$15,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 17

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
107 Eighth W Portageville MO 63873
$12,500
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 18

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
0 Highway 61 S Sikeston MO 63801
$975,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 21

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
0 Highway 61 S Sikeston MO 63801
$1,350,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 21

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
0 Highway 61 S Sikeston MO 63801
$775,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 21

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
110 N Main Street Gideon MO 63848
$185,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 22

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
209 Kell Road Catron MO 63833
$20,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,104
Days on Market: 23

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
1009 Saint Francis Lane New Madrid MO 63869
$249,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,482
Days on Market: 26

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
304 N Anderson Avenue Gideon MO 63848
$74,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,078
Days on Market: 27

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
1213 Cherokee Circle New Madrid MO 63869
$179,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,419
Days on Market: 28

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
806 Dawson Rd New Madrid MO 63869
$59,900
-$6,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,120
Days on Market: 28

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
808 Dawson Rd New Madrid MO 63869
$59,900
-$6,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,120
Days on Market: 28

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
410 E 3rd Street Portageville MO 63873
$26,500
-$1,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 962
Days on Market: 28

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
944 Brush Prairie Road New Madrid MO 63869
$40,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 832
Days on Market: 30

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
0 E 1st Street Portageville MO 63873
$150,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 34

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
4499 State Highway 153 Gideon MO 63848
$145,000
-$5,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,272
Days on Market: 35

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
130 Saint Mark Lane New Madrid MO 63869
$349,900
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,019
Days on Market: 39

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
9 photos
000 CR 820 #1 Matthews MO 63867
$2,206,160
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 42

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
7 photos
000 CR 714 #4 Matthews MO 63867
$821,120
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 42

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
000 CR 706 #3 Matthews MO 63867
$3,931,845
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 42

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
302 Marshall Sikeston MO 63801
$95,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,045
Days on Market: 43

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
115 E Highway 62 Risco MO 63874
$98,500
-$36,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 44

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
1201 Yosemite Sikeston MO 63801
$309,500
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,800
Days on Market: 48

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment